Viešbutis Jaz Mirabel Club 5

Aprašymas: Prabangūs 5 Jaz Mirabel Club yra vienkiemyje Šarm El Šeichas, tylus įlankos Nabq iš Tiran sala ir koraliniai rifai. Netoliese yra gamtos rezervatas ir vos 600 metrų atstumu – smėlio paplūdimys. Apie ketvirtį valandos bus išleista į kelionę iš oro uosto į viešbutį.

Nekilnojamas turtas, priklausantis Mirabell tinklo, susideda iš trijų aukštų pastatų Viduržemio jūros regiono stiliaus, sudėtingų formų baseinus, kraštovaizdžio pagrindas su palmių ir tropinių krūmų.

Iš vienos pusės viešbučio tęsiasi Sinajaus dykumos, apsuptas kalnų, kita vertus atvykti į egzotiškų nuotraukų iš Raudonosios jūros ir Tiran Island atšiaurių akis.

Jaz Mirabel Club 5 – puiki vieta ramiam porų ar Graikija keliaujantiems su vaikais.

Kambariai: Svečiams yra trijų rūšių kambariai pasirinkimas. Tai gali būti pagerintas, šeimos ar didelis apartamentai su atskiru miegamuoju. Apartamentai yra įrengtos terasos, kur galima papusryčiauti ir imtis saulės vonios. Brūkšniniai kambariai yra visada gaivieji gėrimai ir švieži alaus. Teikia kasdien valyti ir lino kaita. Gėrimai ir maistas galima užsisakyti ištisą kambarį.

Paplūdimys: smėlio paplūdimio su sekli pontono tentai ir saulės gultais. Rankšluosčiai ir čiužiniai.

Maistas: Jaz Mirabel yra sistema “viskas įskaičiuota”, kuri apima visas maistas (švediškas stalas), taip pat kava, desertai, arbata, šviežių sulčių, fontanas vietinių vynų visą dieną.

Atvira tarnauti turistams a la carte restoranai ir pigus skrydziai i stambula keli barai fojė, baseinas ir paplūdimio. Restoranas siūlo patiekalų iš esmės yra tarptautinis. Kinų restoranas siūlo egzotiškų įvairių provincijų Kinijos ir tradicinių japonų patiekalų. Italų restoranas tarnauja picos ir makaronai su padažais.

Papildoma informacija:”Jaz Mirabel Club 5 siūlantys standartinius asmeninių paslaugų, transporto ir sveikatos priežiūros paslaugas. Powered valiutos ir bankomatų, yra parduotuvių ir interneto prieiga.

Vaikų žaidimų aikštelė ir Balinė baseinas. Į mini klubas organizuoto klases pagal amžių, ir, jei reikia vaikui atrodys auklės.

Ypatingas dėmesys skiriamas pramogų ir poilsio. Vietoje – keletas baseinų, įskaitant šildomas. Yra teniso kortai, nardymo mokykla, nedidelis vandens parkas. Jūroje yra sąlygų, vandens įdomus ir paplūdimio pigus lektuvu bilietai i portugalija žaidimus. Galima sūkurinė vonia, atpalaiduojantis masažas, mokymai simuliatoriai. Vakaras viešbutyje – įskaitant teminių vakarienių, šokių ir muzikos programas.

Jaz Mirabel Club kambariai yra erdvūs ir patogūs 5. Patalynė ir drėgnas valymas – kasdien. Apartamentuose gali žiūrėti rusų kanalus, nemokamas seifas naudoti ir mokėti mini baras.

atsiliepimai: Kiekvienas, kuris myli taiką ir komfortą, mes galime rekomenduoti Jaz Mirabel Club “5. Atsiliepimai rodo, kad ši vieta yra geriausiai tinka poroms ir žmonėms vidutinio amžiaus ir vyresni Ieškau ramiai atsipalaiduoti paplūdimio kurortas.

Viešbutis gavo daug entuziastingų atsakymus. Švenčiame didelis, gražus priežasčių, didelius baseinus, įvairus ir skanus maistas. Kai kurie patiekalai ruošiami lankytojams ir vaikams su atskira meniu. Restoranuose ir baruose – tobula švara, mandagumo ir greitą aptarnavimą. Visi svečiai, Gimimo diena Pageidavimų telefonu ir pateikti skanus pyragas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>