Valmiera fiberglass apyvarta pernai pasiekė rekordą

“Valmiera fiberglass” apyvarta pernai pasiekė rekordą
UAB “Valmiera” stiklo “neaudituoti duomenys rodo, kad 2012 metais bendrovė pasiekė bruto rekordapgrozījums ankstesnį egzistavimą – 51.250.000, yra maždaug 7% daugiau, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2011 metais, atsižvelgiant į bendrovės ataskaitoje” NASDAQ OMX Riga “.

Atsižvelgiant į šiuos duomenis, įmonės vadovybė palaiko prognozes, kad 2012 grynasis pelnas akcinių bendrovių pasiekti 2.650.000.

“Siekiant išlaikyti augimą, būtų aktyvus, investuoti į naujas technologijas, kurios prisideda prie aukščiausios kokybės ir padidėjimo suma gamybai. 2012 metų” Valmiera “stiklo” tęsė savo vystymosi kelią, sustiprino savo pozicijas rinkose ir didino pardavimus pasiekė rekordines skaičiai ateityje siekti net geresnių rezultatų ir galės pasiūlyti efektyvesnius produktus su aukštos pridėtinės vertės “, sako” Valmiera “stiklo” generalinis direktorius Andris Oskaras Brutāns.

Bendravimas birža sakė, kad praėjusiais metais “Valmiera” Stiklo pluoštas “buvo svarbus tuo, kad naujo stiklo krosnies konstrukcija, kuri suteiks stiklo pluošto gamybos pajėgumų ir kokybės didinimui įgyvendinti. Kartu su verslo rezultatus “Valmiera Langai su stiklo” pripažintas geriausiu darbdaviu Vidžemės, taip pat vieno iš tvaresnės Latvijos įmonių.

Nauja gamykla pradėjo 2012 metų pradžioje bendras investicijų sudarė daugiau kaip 4,5 mln. Naujos stiklo vienas etapas krosnis specialios stiklo gamybos, tuo pat metu sumažinant bendrovės gamybos sąnaudas, modernizuoti procesus ir įgyti aukštos pridėtinės vertės produktus.

Kaip pranešama 2011 bendrovės istorijoje buvo pasiektas praėjusiais pardavimo įrašą – 47.700.000.

“Valmiera” stiklo “buvo įkurta gruodžio 7, 1996. Akcinėms bendrovėms šiuo metu 49% akcijų valdo Vokietijos bendrovė “Glasseiden Oschatz GmbH”, 20% – darbuotojų, bet vis dar 22,95% – fizinių ir juridinių asmenų, kurie įsigijo akcijų teikiamas visuomenei įvairovė.

Iki 1996 metų gruodžio 7 operacinę valstybės “Valmiera stiklo pluošto gamykla”, kuri buvo įkurta 1963 m.

Šiuo metu bendrovės akcijas valdo “Vitrulan International GmbH” – 36,20%, “PD Glasseiden Oschatz GmbH” – 26% “, PD valdymo Industries-Technologies GmbH” – 23,93%.

“Valmiera” Stiklo pluoštai “akcijos kotiruojamos” NASDAQ OMX Riga “antrąjį sąrašą, nuo 1997 vasario 24 dieną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>