Spartako metro stotis bus atidaryta 2014

Netrukus sostinėje bus nauja metro stotis – “.” Spartakas ” Iš pradžių buvo planuojama atidaryti 2013 metų pabaigoje, tačiau dėl to, kad iš to paties pavadinimo stadiono statybos dar nebuvo baigtas, šių objektų atradimas nusprendė sujungti. Stotis bus “Tagansko-Krasnopresnenskoj” linijos ir gretimų stočių jai būtų “Tushino” ir “Schukinskaya.”

Objektas pavadintas garsaus futbolo komanda, to paties pavadinimo ir bus šalia stadiono. 2018 į naujai pastatytą stadioną dabar bus perduoti pagrindinius įvykius pasaulio futbolo čempionatą. Iš pradžių, yra ir kitų variantų stoties pavadinimas – “Aeropol” ir “Volokolamskaya” kaip “Metro” Spartakas “remiasi Volokolamsk keliones i bulgarija su goplanet plento šalia Tushino aerodromą.

Statyba prasidėjo 1975, bet kadangi Maskvos valdžia nusprendė ne remtis Tushino rajono Aeropol teritorijoje, už metro stoties poreikis dingo, o jos rėmas buvo užpildyti. Kambariai tuo metu dar nebuvo pastatytas. Darbas statybos atnaujintas 2012 po stadiono statybos prie Tushino aerodromą. Remiantis naujausiais duomenimis, metro stoties “Spartakas” atvers kartu su stadiono, kad žmonės turi galimybę dalyvauti futbolo rungtynes.

Metro “Spartakas” bus žemės ir požeminių lobistai, ir bus įrengta rampos ir keltuvai žmonėms su negalia. Jis yra giliai po žeme. Architektūra paskutines minutes keliones i turkija ir dizainas salių bus vykdomas laikantis dviejų kaimyninių stočių apdaila. Planuojamas keleivių – 70 tūkstančių žmonių per dieną. Coving stotis rems 52 stulpelių, išdėstytų 2 eilėmis. Tarp stulpelių atstumas bus 6 metrų.

Vidaus apdaila aplink stotį nebuvo daug prieštaravimų. Iš pradžių jo konstrukcija turėjo būti susiję su sporto klubo tuo pačiu pavadinimu. Bet tai sukėlė gana stiprią reakciją, ir buvo nuspręsta atlikti registracijos stotį pagal Romos kultūros elementų, garbei garsaus gladiatoriai. Dėl futbolo kategorijoje vis dar panašūs į atskirų elementų dizaino ir pigiausios keliones spalvos objektą.

Po metro stoties atidarymo “Spartako” padės darbuotojams ir lankytojams sporto kompleksas, ir padės sumažinti netoliese stotį “Tushino”. Šalia namo sostinės valdžios institucijos planuoja statyti transporto mazgas, viešbučio kompleksą, taip pat biuro ir gyvenamųjų pastatų.

Kadangi Maskvos gyventojų skaičius auga, naujų metro stočių statybos būdamas pagreitinto režimu. Be “Spartakas”, iki 2014 metų pabaigos bus atidarytas metro stočių “Butyrskaja”, “ratas”, “Fonvizinskaya”, “Upper Likhobory”, “Seligerskaya”, “Bitsevsky parkas”, “Parkai”, “Kotelniki”, “ZHulebino” “Lermontovo prospektas”, taip pat perdavimo stotis “Tepliy.”

Tai būtų sujungti atokiose vietovėse Maskvos miesto centro ir leis žmonėms greitai gauti į tinkamą vietą. Stotis “Spartakas” ir pavadintas stadionas žada būti naujas Moscow taikikliai, nes artėjančiose Pasaulio čempionato, kuris vyks Maskvoje 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>