Rusija atmeta galimybę išplėsti paliaubas Aleppo

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Rybakovas pavaduotojas agentūra “Interfax” pirmadienį paskelbė, kad trijų dienų paliaubas Alepas praėjusią savaitę baigėsi nesėkme.

Jis kaltino Jungtines Valstijas ir jų sąjungininkes, pareikšdamas, kad jie per daug užsiėmę, kritikuoti Sirijos prezidento Basharo al Assado ir negamina pakankamai spaudimą kovotojus.

Maskva ne kartą kritikavo JAV vadovaujamą koaliciją pagalbinį teroristus ir tvirtino, kad Vašingtonas turi atskirti vidutinio kovotojų iš ekstremistinių grupių.
malkos klaipeda

Rybakovas taip pat išreiškė abejonių, kad iki JAV prezidento rinkimai bus diplomatinio proveržio.

“Iki JAV rinkimų praktiškai ne kartą. Jei būkime sąžiningi, nematau tinkamas sąlygas dėl ministrų lygio susitikime organizacijos”, sakė žvejų ir pridūrė, kad panašus susitikimas Lozanoje spalio 15 baigėsi nesėkme.

Rusija praėjusią savaitę sutiko trumpam laikytis paliaubų, atsižvelgiant į didėjantį spaudimą iš tarptautinės bendruomenės sustabdyti Aleppo bombardavimą.

Maskva paskelbė, kad paliaubos rodo gerą valią, kad būtų galima civilių evakuaciją.

Kadangi Sirijos armija pradėjo puolimą sukilėlius išstumti iš rytinių rajonų Alepas, kurią jie užima nuo 2012, kariai žuvo apie 500 žmonių ir sužeista daugiau nei 2000 civilių.
fasado siltinimas kaune

Jungtinių Tautų tikėjosi naudoti paliaubas evakuoti rimtai sužeistas ir galbūt teikti pagalbą, tačiau JT pareigūnas sakė šeštadienį, kad jis nebuvo gautas būtinas saugumo garantijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>