Paskelbė Prancūzijos miesto meras karas nesąžiningi kelionė

Kaip pranešė liepa 9 naujienų agentūra United Press Association Henri Dyuner meras La Grand Motte mieste, Pietų Prancūzijoje, paskelbė vietos teisės aktus, kuriais siekiama kovoti su… smirdantis turistų.

Taigi pagal naujojo įstatymo nuostatas, policija turi teisę sustabdyti turistai palikti paplūdimį maudymosi kostiumėliais ir gaminti patikrinti kvapą, ty uostyti poilsiautojai.

Kiekvienas iš kurio ateis per nemalonų kvapą, bus kviečiami… suknelė. Nepaklusnumas sargybiniai apie nusikaltėlio gresia bauda, ​​o įspūdingas.

Priežastį įstatymo priėmimo taip sunku buvo tai, kad pietavo savo mėgstamą lauko restorane, meras išmetė kai jis praėjo keletas turistų, iš kurių tiesiog reeked prakaito mišinio grupės ir visiškai nepraleidžia saulės spindulių.

Blogiausia, kalbant apie asmeninę higieną, sako Dyuner turistai iš Didžiosios Britanijos. (Bet, kaip žinoma, bent iš visų Europoje prancūzų mėgautis šia paprasta ir prieinamą Šiandien higienos produktų, pavyzdžiui, muilą).

Nauja teisė La Grand Motte mieste įsigalioja Lie 10, 2002.

Kaip geros valios gestas, meras nurodė, kad paplūdimiuose ir viešbučių turistai buvo suteikta švarius marškinius. Tačiau

Atstovai vietos turizmo verslo tiesiog pasmerkė valdžios pareigūnų veiksmų: jie yra labai susirūpinęs, kad atvykstantys svečiai bus esančių pyksta, skundžiasi dėl jų teisių ir laisvių pažeidimo, ir galiausiai sustabdyti artėja prie šio vaizdingo kurorto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>