Pamirškite apie cigaretes, cigarus ir pypkes Taivanas

Praėjusį sekmadienį sausio 11 Taivano valdžios institucijos uždraudė rūkyti visose visuomeninės paskirties pastatuose, ir aktyvūs priešininkai šio pavojingo įpročio vadinamas kitą etapą kovos su tabako dūmų etapas Taivano saloje transformacija, be nikotino.

Anksčiau

Rūkymas buvo uždraustas viešose vietose, pavyzdžiui, ligoninėse, mokyklose, teatruose, bibliotekose, biurų pastatų ir liftai.

Pagal naująjį įstatymą negali uždegti cigaretę dabar be išimties visų viešųjų flymaster.lt/ryanair.php pastatų, įskaitant viešbučių, restoranų, karaokės barų ir interneto kavinėse, kuriems transporto stotelių. Laukite pažeidėjus baudas iki 10.000 Naujasis Taivano dolerių (300 JAV dolerių). Tokiu bausmės seks iš karto žinoti visas salų gyventojams ir turistams manyti, kad bandė vada gatvėse, o ne patys patyrė bausmės neišvengiamumą tokius pažeidimus tvarka.

Oro sala uždarytas nerūkantiems ir naująjį turkishairlines.com įstatymą vietos, oro vežėjams būtų draudžiama parduoti cigaretes keleiviams skrydžio metu.

Institucijos taip pat dvigubai sveikatai mokestį NT $ 500 (15 JAV dolerių) per 1000 cigarečių ir kiekvieno tabako ir cigarų kilogramą didinti mokesčius sveikatos draudimo programoje nemokamai saloje. Vyriausybė tikisi, kad cigarečių kainų augimas padės sumažinti rūkymo ir ryanair.com tokiu būdu sumažinti susijusių ligų.

Sveikatos apsaugos ministerija tikisi, kad įstatymas, kuris įsigaliojo po 18 mėnesių vėlavimą, turės įtakos pusę milijono vietos organizacijas. Aktas su pakeitimais, buvo priimtos įstatymo leidėjo 2007 m.

12 Sau – naujų taisyklių pradžia – jis paėmė tik keletą dienų, vietos televizija pranešė pirmąjį pažeidėją – Taipėjus restoranas, kuris nekeltų kovos su rūkymu ženklus prie įėjimo, nei patyrė NT $ 30,000 bauda (900 JAV dolerių).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>