Nauja kova su mokesčių vengimu

Individuali veikla , jos įregistravimas komerciniame registre įmonių LR.

Individuali veikla (IV yra fizinis asmuo, užsiimantis ūkine veikla.

Individuali veikla (IV) atsako už savo prievoles visų savo asmeninių daiktų registruojant prekybininkai, ji teikiama savo pavadinimą ir registracijos numerį įmonių registre. Norėdami užsiregistruoti atskirų verslininkų (IK ) reikia taip:

- Individuali prekybininkai pavadinimas

- Individualus pirklio buveinė

- Individuali prekybos informacija

- steigėjo vardas, asmens kodas, paso duomenys ir gyvenamosios vietos adresas Steigiamasis prekybininkai, susidūrė su tokia individualios sąnaudų http://financemaster.lt registruoti LR UR komercinė

- dėl individualių mokesčiai prekybos (IC) metai

- 20Lt – kaina paskelbimo registracijos IK laikraščio “LR Messenger”

- 16Lt – išlaidų sertifikavimo pasirašyta notaro

- nuo 10 EUR (priklausomai nuo notarų kainodaros) individualaus prekybininko

iš viso (BVP) registravimo išlaidos nuo 55 iki 85 EUR.

Ltd yra įmonė, kuri įsteigta ūkine veikla siekiant pelno. Ltd yra labiausiai paplitusi forma verslo latvių. Ltd Pagrindiniai privalumai: – ​​LLC “yra juridinis asmuo – UAB registravimas ir valdymas yra paprastas; – prisijungę financemaster.lt/buhalterines-paslaugos.php LLC atsakomybė yra ribota, investuoto nuosavo kapitalo suma Ltd “įstatinis kapitalas UAB įstatinio kapitalo iš viso indėlis į visuomenės steigėjų, kurių suma yra nustatoma, SIA sutartis (steigėjų skaičius) arba sprendimas (jei steigėjas vienas). Akcinis kapitalas yra ekspresijos latas ir jis susideda iš nuosavybės akcijų, kurių nominali vertė, išreikšta sveikaisiais latais.

Pavyzdžiui, akcinis kapitalas yra 2000 latų sudaro 2000 akcijų, kurių kiekvienos į nominalios vertės akcijai kapitalas yra http://financemaster.lt/imoniu-steigimas.php 1. Remiantis komercine teise leidžiama steigti ir registruoti maža LLC. Maža UAB minimalus įstatinis kapitalas yra 1 Lt, jei, kad steigėjų UAB / dalyviai yra ne daugiau kaip penki asmenys ir visuomenė sudaro tik nariams LLC, be to, kiekvienas akcininkas gali turėti tik vienos valstybės LLC maža. visus kitus atvejus, jei nėra įvykdyti aukščiau nurodytus kriterijus, nurodytus, Ltd yra minimalus įstatinis kapitalas yra 2000 JAV dolerių. Be to, Darytina išvada, kad juridinis asmuo negali būti maža Ltd steigėjas ar savininkas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>