Liucernos (Šveicarija) – griebtis turtingas architektūros ir gamtos svetaines

Senas miestas su daug pramogų, nekilnojamojo perlas šalyje ir centrinėje dalyje širdimi – visa tai Liucernos. Šveicarija – labai graži šalis su daug permatomų ežerai, aukšti kalnai su sniego laukų, uolos ir įdomių paminklų. Nenuostabu, čia kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų, nes dauguma vietinių kurortų patenkinti aukštesnės klasės. Liucernos skyrė ypatingą skonį, bet čia jūs galite pamatyti dažytos namų, senų medinių tiltų, sienas. Aktyvus poilsis žygiai į kalnus, važinėjimas slidėmis ir traukiamomis rogėmis. Courting poros gali pasivaikščioti promenada arba sėdėti vietos restoranuose. Ir vaikams ir suaugusiems bus mėgautis kruizai vaizdingų ežerų, kuriame gausu Liucernos.

Šveicarija suteiks įvairus atostogas, todėl nuobodu čia tel avivas tiesiog neturi. Liucernos traukia savo vaizdingoje vietoje. Jis įsikūręs ant upės REUSS ir ežero Firvaldshteterze visų pusių bankuose jis yra apsuptas baisus snieguotų kalnų, jie užpildyti oro švarus ir šviežias. Mieste yra maža, todėl pagrindinės vertybės patikrinimo neatsižvelgė ilgas. Diena matote muziejų, pasigrožėti architektūros struktūras, kurios turi Liucernos.

Šveicarija yra ypač gražus naktį, todėl reikia pirkti bilietus į vakare kruizinių mėgautis įtaigus spektaklis apšviestas ežerų ir kanalų pakrantėse. Praba miesto yra 170 metrų medinis tiltas, kuris yra seniausias Europoje. Jis taikomas po stogu yra nuotraukos Henry Vegmanna. Ne visi lektuvu bilietai i stambula yra geros būklės, nes 1993 buvo ugnis, apdegusių Kai kuriais atvejais nebuvo atkurti juos, siekiant išlaikyti originalumą.

Malūnas tiltas taip pat gali pasigirti Liucerna. Šveicarija į savo susijęs su gyvenimo ir mirties sampratą, kad kažkas gali atrodyti pernelyg tamsus ir niūrus teminiai paveikslai šiame pastate, dar vadinamas “Šokių of Death”, bet tai jo patraukli ir įdomi. Būtinai apsilankykite Rotušėje Altes Rathaus, pastatyta XVII amžiuje, jos architektūra panaši į Renesanso stiliaus. Jūs taip pat gali patekti į karnavalą, kuris vykdo zonoje kiekvieną pavasarį Kaoellplatz Liucerna.

Šveicarija (foto pritraukti lektuvu bilietai i maljorka daug turistų lankomas vietas ir skatinti jų norą aplankyti šią nuostabią šalį) turi turtingą istoriją, žinoti jos geriau jums reikia eiti Picasso muziejus, šalia kurių galite atsipalaiduoti gražioje parkas su fontanu. Daugelis nukentėjo įgūdžių iš tų, kurie pagaminti paminklą “Lion”, iškirpti į roko. Ji simbolizuoja kareivių drąsą mūšyje 1792 Paryžiuje.

Gamtos paminklai taip pat gali pasigirti Liucerna. Šveicarija ir vertybės, kurios turi įtakos net labiausiai reiklų keliautojas, apsuptas kalnų, todėl muziejus buvo atidarytas Alpenium, ji yra visiškai nemokama, jūs galite pamatyti Alpių panorama 3D. Taip pat verta aplankyti Ledo sodas, veikianti nuo 1872. Kelionė į Liucernos mėgautis absoliučiai viską, nenuostabu, šis miestas vadinamas Šveicarijos perlas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>