Kur Jamaika – sala svajones

Iš Karibų širdyje yra vienas iš gražiausių salų pasaulyje – Jamaika. Tai šalis, kurioje yra kelių kultūrų mišinys: Afrikos, Azijos, Kaukazo ir Artimųjų Rytų. Nepaisant to, kad šios šalies pavadinimas yra girdėję beveik visi, ne visi, kur Jamaika žino.

Sala tęsiasi šiek tiek į pietus nuo Kubos ir į vakarus nuo Haičio. North Shore yra uolėtas. Būtent čia, kad didžiausias skaičius paplūdimiai. Pietų paplūdimio turi gerą uostą, bet ribojasi su daug rifų. Didelio ploto saloje įsikūręs ant kalkakmenio plynaukštė, kurios pasiekia 1000 metrų aukščio. Rytinėje yra kalnai Blue Mountain. Be to, saloje yra ryškus didybę ir grožį daug krioklių, esančių jos teritorijoje.

Dabar, atsakė į klausimą apie tai, kur yra Jamaika, atėjo laikas sužinoti salos istoriją. Prieš atvykstant ispanų indėnai gyveno jame. Jie gyveno mažomis gentimis, o bendras surask pigius skrydziu pigiau su flymaster.lt jų skaičius siekė apie 60.000 žmonių. Per ispanai laikais, kad su otrova indėnai beveik išnyko. Iki pradžioje 17 amžiuje jie čia buvo tik šiek tiek mažiau nei šimtą. Dėl darbo jėgos trūkumo, ispanai nusprendė atkreipti Jamaika Negro vergų. Po to, kai Didžiosios Britanijos saloje surinkimo, anglų kolonija buvo įkurta čia. Jie pastatė fortą, kuris pradėjo augti netoli Port Royal, kuri greitai išgarsėjo kaip labiausiai nuodėmingas gyvenvietės, tapo piratų sostinėje.

Kai mes suprato, kur yra Jamaika, jokios žalos sužinoti apie šį nuostabų pasaulio kampelyje etapais. Sala pristato platų laisvalaikio patirtimi. Čia galite atlikti kalnuose vaikščioti, eiti prie upės kovo Brae plaustas, grožėtis gražių kriokliai. Laikoma viena iš populiariausių kelionės laivu į Juodosios skrydziai i lanzarote (kanaru salos) su flymaster.lt upės krantų. Aptariami ir nepamirštamos kelionės į Jamaika, Kingston kapitalo, pradedant nuo istorinio miesto. Beveik visos programos apima patikrinimą namas-muziejus Bob Marley, kelionė į plantacijų turto Belvedere nendrių, Lankymūsi gamyklų žymaus Jamaikos romo gamybai.

Pastaraisiais metais šios salos populiarumas auga iš metų į metus. Daugybė turistų nori praleisti savo atostogas šioje vaizdingoje saloje, pavyzdžiui, Jamaiką. Turizmas, čia vyksta prisiminti begalinis balti paplūdimiai ir žalsvai melsvos satino vandens. Yra beveik nėra tokio dalyko kaip blogas oras. Tie, kurie keliauja į salą nardymas, einant ant šiaurinėje pakrantėje. Čia rifai suformuoti keistą labirintą natūra per kurią jūs galite naršyti savo kelią. Čia galite pamatyti gražių koralų, paskendusius laivus. Visur yra urvai ir grutas. Be aviabilietai i madrida | flymaster.lt to, nardymas, Sala siūlo daug pėsčiųjų takai ir jodinėjimas, pažvelgti į labiausiai užmirštų kampelių Jamaika. Labai populiarus saloje mėgsta golfą. Tai apima 10 laukų, geriausia, kuri yra laikoma “Bandomoji”.

Tarp daugelio kurortų Jamaikos salą, apžvalgos rodo, kad populiariausias yra taip: Montego Bay, Negril, Ocho Rios. Negril yra vaizdingas kurortas, kuris apima pietvakariuose Jamaika plotą. Yra puikus paplūdimiai, modernūs viešbučiai ir senųjų fortų griuvėsiai. Montego Bėjus – didžiausias kurortas plotas Jamaika, kuris yra žinomas dėl savo energingas ir gyvas naktinis gyvenimas. Yra daugybė prabangių viešbučių ir organizuojamus paplūdimiai. Jo facilities include golfo aikštynas. Ocho Rios yra sudarytas iš puikių paplūdimių, lauko pakraščiuose, įlankose, mažuose pakrančių miestų eilutę. Ji ribojasi su vaizdingais kalnų, iš kurios nusileisti į jūros įsisiautėjęs upės. Palei pakrantę pakilti jaukiais viešbučiais.

Tačiau, norint pajusti šios šventės spindesys, žinoti, kur Jamaika nepakanka. Patys turi pajusti šio žavinga salos atmosferą, kvapas kvepiančių egzotinių gėlių, pajusti vietinių gyventojų ir unikalia Jamaikos skonis svetingumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>