Kulinarijos Quest

Onds skrydžio palydovas, todėl šiandien jis turėjo likti namuose ir laukti galimo pokalbio dėl skrydžio. * Budėjimo. Kadangi jo darbas, tačiau aš girdėjau vakare susitiko centre ir vaikščiojo naktį rinką Lumpini parko. Jei nepiezvanis rytoj, vyks kartu su lėlių teatro Tradicinis tajų Lėlių Play, kuris gavo keletą tarptautinių apdovanojimų.

Šiandien mes vaikščiojo daug. Iš pradžių aplink ieškodamas fotoaparato, tada parke parduotuvėse. Dar negavau šventyklos peržiūrai, nes atvykome šiek tiek per vėlai, kai žiūrite objektai buvo apie slegties.

Kulinarijos Quest jau įsisiautėti. Šiandien viskas prasidėjo su žalio krevetės, čili padažu pietums. Tiesa, užsisakyti beveik atsitiktinai, nes skaityti meniu, akys nukrito ant žodžio “krevetės”, o ne “žalias”. Nebuvo net grynas valgoma, gal tai buvo dėl to, aštriu padažu.

Valgyti ne namie yra tikrai pigiai (pvz. taksi), todėl vietiniai gyventojai valgyti užkandinėse ir ypač nuo prekystalių gatvėje. Tajų labai laimingi galėdami pasidalinti savo maistu su okupantų poilsio prie stalo, iš tiesų, valgomieji plokštės, tiesiog padėjus į ratą. Ir jie turi daug knygos kaip visumos (įpročio “Lonely Planet vadina overordering).

Tempu 2-3 litų vienam asmeniui dosniam valgio, kad abu yra pagrįsti. Todėl šį vakarą, mes einame atgal į lovą nemažai visų mėsos patiekalų saedušies aštrus rūšių. Jei tai tęsis, tikriausiai turės apsvarstyti galimybę prisijungti prie vienos iš techno ritmu šokinėjančios gimnastikos grupes parkuose. Gyventojų sveikatinimo tikslais, pavyzdžiui nėra mokesčio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>