Kalėdos Čekijoje – tai žuvytę šventė

Kalėdos karpis – viena iš Kalėdų simbolius. Iš Bohemijos tvenkiniai, kuriame ėminys skiedžiamas, ji paprastai eina į narvus, o tada – dideliais statinėse, kurios gali būti vertinama gatvėse tik prieš Kalėdas. Čia Pardavėjai anekdotai ir Rhymes jums pasirinkti būtent tą, kurį patiko. Ir tai nėra būtina: į Čekijos tradicijos dvasia Caprica gali būti išleistas, kad yra išleisti į upę. Pietų Bohemija – ne tik tvenkiniuose, bet taip pat gražus, jaukus miestelis.

Advent Kalėdų ir Pietų Bohemijos pigus skrydziai i dubaju perlas Cesky Krumlov, miestą, kuris buvo, įtrauktos į Pasaulio paveldo sąrašą UNESCO, švenčiama Svornost aikštėje. Programa yra pilna įvairiausių pasiūlymų. Gruodis 5 vaikai Mikulas atėjo su dovanomis. Gruodis 11 vaikai rašo laiškus Ezhishku, mažas Yisusu, kuris jį informavo, ką dovanų jie norėtų gauti. Ezhishku pristatyti šiuos laiškus Kalėdų paštininkai. 18 gruodis kiekvienas gieda giesmes, o gruodžio 23 d zonoje auga gyventi Kristaus gimimo scena. Pirmąją lektuvu bilietai i airija Kalėdų dieną yra gerai dalyvauti Bear Kalėdas. Meškučiai gyvenantys pilies griovį, noriai priimti dovanas iš jūsų ir malonu klausytis Kalėdų giesmes savo efektyvumą. Ir ant 26, o Kalėdų dieną ir pagal laiką globoja švęsti Kalėdų virti. Atsižvelgiant į Český Krumlov restoranų ir tavernų mieste jums pasiūlyti tradicinius kalėdinius patiekalus ir gėrimus, parengtas pagal senų Čekijos receptus. Čia Cesky pigus skrydziai i egipta Krumlov, galite pasiduoti kūrybiškumą ir pabandyti iškepti kažką tradicinio čekiško arba sukurti taikomojo meno, ką esate pasiruošęs padėti vietos galerijų ir muziejų darbą. Pirkinių galima padaryti kiekvieną sekmadienį per adventą. Šiomis dienomis į pagrindinėje aikštėje Cesky Krumlov bus Kalėdų rinkose. Sukurti stebuklingą Kalėdų atmosferą Cesky Krumlov baigs muziką. Tai bus Kalėdų giesmės ir klasika, Kalėdų mišios Čekijos kompozitorius Jakub Jan Žuvis, viduramžių ir renesanso muzikos ar džiazo jaukioje Kalėdų istorinių salių, restoranų ir kavinių. Daugiau – Online: www.ckrumlov.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>