Flushing antgaliai, priedai, tirpiklių ar ultragarso

Tūtos purškimo ore sumaišyti su tiekiamo vidaus degimo variklių cilindrų aukšto slėgio kuro. Jei purkštuvas yra naudingas ir švarus, tada purškiamas mišinys patenka į cilindrą kūgine forma. Jei jis užsikemša ir turi indėlių, purškimo ir kuro ir oro kaita, kad bus padidinti kuro ekonomiją ir neigiamai įtakos variklio darbui mišinio dalį. Norėdami to išvengti, automobilio savininkas neturėtų pamiršti jų būklę ir reguliariai plovimo purkštukai turi būti privalomas dalykas.

Kuro purkštukai veikia labai agresyvioje aplinkoje. Šiame kontekste, kokybė ir švara kuras yra labai svarbus, nes jis yra labai mažas sugedo automobilis organinės taršos, deginimas, atsiskaityti purkštuvų antgalius su suodžių sluoksniu. Flushing purkštukai reikia išvalyti šį anglies. Tai gali būti įgyvendinama skirtingais būdais.

Visai neseniai, paraudimas Tūtos, kurių rankose buvo ne tiek daug, kaip tik galimybę visiems prioritetas, be išimties, vairuotojai kelių transportas. Šiandien parengė specialias technologijas, kurios leistų atlikti preliminarų prevenciją susidūrimo ant purkštukų ir specializuotos įrangos, kuri paprastai vadinama stendus, kurie gamina automatines skalbimo purkštukus.

Transporto priemonių savininkai nuplauti savo junginius (priedai) į kurą. Šiandien rinka siūlo įrenginių asortimentą už įrangos priežiūrą, įskaitant reagentus, kurie atlieka su pasirengimo indaplovėms purkštukų pagalba. Jie kardaninio veleno remontas turi būti įtraukta į degalų tiekimo sistemą, kas dvi ar tris tūkstančius kilometrų. Kaip rezultatas, suodžių pašalinamas nereikšmingas susidaro dėl transporto priemonės veikimui per purkštukus.

Šie papildai yra geras ir veiksmingas, jie išplėsti purkštukų gyvenimą, padėti išlaikyti visą kuro sistemą švarus, bet tik kaip prevencinė agentas, apsaugo nuo storu suodžių sluoksniu išsidėstymą. Jokiu būdu negali būti dope, jei purkštukai jau įsišaknijęs purvo. Sumenko nuo purkštuko vienetų suodžių prasiskverbti filtro vagele paviršiaus, bus pagal didelį slėgio kuro siurblys purkštuvas ertmėje ir galiausiai juos gadina.

Todėl, kai antgalis autoelektrikas kainos vilnius purkštukai jau turi lako sluoksnis, tai yra įmanoma nenuimant variklio purkštukai, nuplaukite juos Tirpiklis ant suoliuko. Tuo pat metu variklis užvestas, ir įgyvendinamas raudonis visą savo sistemą, taip pat purkštukus išbandyta, jų veiksmingumą ir purškimo degalų mišinio. Tokie sriegimo plovimo purkštukai Automatiniu režimu neturi užimti daug laiko. Jis yra veiksmingas scenoje vidutinės taršos, todėl rekomenduojama naudoti reguliariai.

Jei antgalis apdegusių, tada jie bus veiksmingi tik Viršgarsinės plovimo purkštukai, nes kiti du metodai netinka, jie ne ją išspręsti. Šiuo atveju išmontavimo antgalį dedamas į gydymo tirpalas, kuris kišamas ultragarso spindulių pirtimi. Apdegusių lakas pradeda sluoksniuoti ir nukristi į kubilo dugną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>