Crazy slidinėjimas laisvai skrieti

Pastaraisiais metais, mėgėjų slidinėti Rusijoje vystosi labai aktyviai. Šiuo rekreacijos forma yra sričių, turintys užsienio pavadinimus: helli slidinėjimo (gali būti verčiamas kaip Crazy slidinėjimo) ir laisvai važiuoti (free riding). Jei laisvai važiuoti – jojimo instruktorius Virgin dirvožemyje, ty už įrengta takelius, kad HELLI-slidinėjimo – taip pat iš sraigtasparnio naudojimas, kuris vykdo nuotykių jau visiškai laukinių vietose, kur niekas praėjo prieš slidininkas.

Susidomėjimas slidinėjimo off-piste slidininkų tarp Rusijos auga visą laiką. Yra dvi priežastys, ir, iš pirmo žvilgsnio, jie keistai prieštaringa. Viena vertus – nepakankamai kurortų Rusijoje su išvystyta infrastruktūra ir įrengti keliai, verčia važiuoti kur nerūpestingai. Kita vertus – interesų praradimas kai kurias žiemos poilsiui gerbėjų palaižė užsienio maršrutais. Bet galbūt pagrindinė priežastis vis dar vilnius antalija skrydziai beatodairiškai pobūdžio rusai. Galimybes tų pačių svaiginančio tautybių mūsų šalyje dalis: Elbrusas, Krasnaja Poliana, Kamchatka, Hibiny…

Daugelis Rusijos įmonių organizuoti tokias keliones tik paprašius. Tačiau yra bendrovių, kurioms tokios ekskursijos yra prioritetas. Žymiausias tarp jų Alpindustria ir Vertikali pasaulis. Nenuostabu Vitalijus Il’inykh, generalinis direktorius paskutinis – helli slidinėjimo vadovas su patirtimi dešimtmetį. Jis apibūdino kaip organizuotos ekskursijos helli-ski ir laisvai važiuoti.

Pirmoji patyrė atestuotų instruktorių bandymų dalyvius ir suskirstyti į grupes tolygus. Taigi šie turai yra prieinami žmonėms visų įgūdžių lygį, išskyrus labai labai pradedantiesiems. Klaidos slidinėjimo įranga yra analizuojami ir ištaisyti. Privalomo saugos instruktažas vyko kalnuose ir naudojimą lavinų radijo švyturių. Grupė, ne daugiau pigus skrydziai i lietuva kaip 10 žmonių, kartu su dviem vadovus, kurie turi radijo, lavina įrangą ir pirmosios pagalbos rinkinys.

Šiuo metu pagrindiniai regionai palikta čiuožimo Elbrusas ir Krasnaja Poliana. Kamčiatka, kiek mažesniu mastu, kaip Centrinės Rusijos kelionė į pusiasalio gyventojai išlieka, nors pageidautina, bet neišgali vieta, tai gaila. Nusileidimas nuo Kamčiatkos ugnikalnio, kur aukščio pokyčiai pasiekti 2500 metrų ir lobistų ilgis – 5000 m, gali būti labiausiai įsimintinas mano gyvenime.

Bet Krasnaja Poliana turi savo žavesio. Dėl kurorto šlaituose yra atvejų, kai sniego nėra pakankamai už visą važiavimą. Nors užsakė ketvirtoje vietoje pernai keltuvas kažkiek mano kraštą nuo problemos. Bet svarbiausia, kad ši vieta priklauso šiai mažai žemiškojo pigus skrydziai i majami reiškinių šiltos jūros vėjų ir šaltas žemyninis sukurti idealias sąlygas didžiulis sniego formavimas. Oficialiai įregistruota 12 metrų gylio sniego danga. Bet visų pirma tai ir šiek tiek atokiau nuo civilizuotų vietų. 500 m. km iš labiausiai neįtikėtinas ir sudėtingas reljefo – tai iš galimybių HELLI-slidinėjimo ir laisvai važinėti srityje. Apie pervežimas Elbrusą ir nieko pasakyti, tai mūsų slidinėjimo legenda. Tarp gerbėjai kalnų šlaituose yra suvokimas, kad tik tie, kurie kilę iš Cheget, gali save vadinti didžiuotis pavadinimas slidininkas.

Reikėtų turėti omenyje, kad be jojimo malonumas nėra pigus. Pavyzdžiui, Programos laisvai važinėti Krasnaya Polyana vienam asmeniui kaina – $ 440 už 8 dienos/7 naktys (kaina Vertical World). Tai apima lėktuvų, pervedimus į lauką, apgyvendinimas ir pusryčiai. Visa kita yra papildomai mokama. Gavo kaip smagu – neįkainojama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>